page name right

Liverpool

• Prekletstvo Jürgena Kloppa: nov poraz v finalu
    Jürgen Klopp

Jürgen Klopp je s prihodom v Liverpool naredil veliko spremembo pri rdečih. Kljub temu da v ekipi nimajo velikega števila superzvezdnikov, jih je popeljal do finala lige Evropa, vendar pa proti španski Sevilli ni imel možnosti. Tako se nadaljuje njegovo "prekletstvo", izgubil je namreč še peti finale.

19. maj 2016 > 08:36

Martin Škrtel

Liverpool se je sinoči prebil v veliki finale angleškega ligaškega pokala. Dvoboj s Stoke Cityjem so odločile šele enajstmetrovke. Redsi so slavili v sedmi seriji, ko je odločilen gol dosegel Joe Allen in svojega slovaškega soigralca na tribuni spravil v delirij.

27. januar 2016 > 12:12

lpool

Nogometaši Liverpoola so prvi finalisti letošnje izvedbe angleškega ligaškega pokala. Na Anfieldu so gledalci spremljali pravo dramo, saj smo zmagovalca dobili šele po streljanju enajstmetrovk.

27. januar 2016 > 08:46

in

Legendarni Anfield bo danes ob 20:45 gostil povratno tekmo angleškega ligaškega pokala med domačim Liverpoolom in Stoke Cityjem, domači branijo prednost s prve tekme, ki so jo dobili z 1:0.

26. januar 2016 > 07:04

Slavje Liverpoola

Na tekmi Norwicha in Liverpoola je padlo neverjetnih 9 golov. Varovanci Jürgena Kloppa so v 92. minuti prejeli zadetek za 4:4, tri minute kasneje pa je Adam Lallana poskrbel za nepopisno slavje. Vse skupaj so navijači Liverpoola ovekovečili v spodnjem videu.

25. januar 2016 > 12:45