[3194]
210692

Zeljković: Maribor je bil od Olimpije boljši le v realizaciji priložnosti (VIDEO)

3. 12. 2023, 17.50

Nogometaši Olimpije so na večnem derbiju v Ljudskem vrtu morali priznati premoč Mariboru. Štajerski rivali so bili od Ljubljančanov boljši s 3:1.

Aktualni državni prvaki so se že v 22. minuti tekme znašli v zaostanku treh zadetkov. Iz rezultatske luknje pa se do konca drugega večnega derbija sezone niso uspeli pobrati. Častni gol za Olimpijo je v sodnikovem podaljšku drugega polčasa z bele točke dosegel Mustafa Nukić.

O nedeljskih težavah svojega moštva je po koncu dvoboja za našo televizijo spregovoril tudi trener Ljubljančanov Zoran Zeljković, ki je bil na svoje varovanca ponosen, ker niso obupali. Kljub temu, da med obema moštvoma ni videl velike razlike v kakovosti, pa je Zeljković priznal, da je Maribor tokrat zasluženo slavil zmago.

2

Vilfan po visokem porazu Slovenije proti Grčiji: Pričakujem, da bo selektor nepreklicno odstopil (VIDEO)...Več