05:00-07:00
Heidenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš07:00-09:00
Četrtfinale: Paris - Joventut,
Košarka - EurocupKomentatorja: Primož Podsedenšek in Luka Bassin09:00-11:00
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš11:00-13:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-15:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-17:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-17:55
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik17:55-19:45
Lublin - Gniezno,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman19:45-20:00
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl20:00-21:00
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik21:00-23:00
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh23:00-01:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek01:00-03:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja03:00-05:00
Union Berlin - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič05:00-07:00
Heidenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš07:00-08:30
Ilirija - GGD Šenčur,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek08:30-09:00
18. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl09:00-11:00
PSV - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš11:00-13:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek13:00-15:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-17:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-17:30
19. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl17:30-17:55
19. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazinKomentator: Marko Premrl17:55-19:55
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab19:55-21:45
Tarnow - Zabrze,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič21:45-22:15
34. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klubKomentator: Luka Potočnik22:15-22:45
Barcelona, vrhunci,
Atletika - MaratonKomentator: Luka Potočnik22:45-23:00
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl23:00-01:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja01:00-03:00
Union Berlin - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič03:00-05:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-06:00
Vrhunci,
Reli - Abu Dhabi Desert Challenge 2024Komentator: Luka Potočnik06:00-06:30
19. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl06:30-07:00
34. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klubKomentator: Luka Potočnik07:00-09:00
Heidenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš09:00-11:00
Heerenveen - Feyenoord,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič11:00-13:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek13:00-15:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-17:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-17:55
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik17:55-19:45
Wisla Plock - Kielce,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Urban Kolman19:45-20:15
22. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl20:15-21:45
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab21:45-23:30
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja23:30-01:00
Veszprem - FTC,
Rokomet - Madžarska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič01:00-02:00
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik02:00-02:30
19. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazinKomentator: Marko Premrl02:30-03:00
Barcelona, vrhunci,
Atletika - MaratonKomentator: Luka Potočnik03:00-05:00
Union Berlin - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič05:00-06:00
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik06:00-07:00
Vrhunci,
Reli - Abu Dhabi Desert Challenge 2024Komentator: Luka Potočnik07:00-09:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-11:00
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš11:00-13:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-15:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek15:00-17:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-19:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:00-20:00
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik20:00-20:30
Magazin, 2. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab20:30-21:00
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič21:00-23:00
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh23:00-00:30
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab00:30-01:00
34. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klubKomentator: Luka Potočnik01:00-03:00
Union Berlin - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič03:00-05:00
Heidenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš05:00-07:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja07:00-09:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek09:00-10:30
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab10:30-11:00
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič11:00-12:55
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja12:55-15:00
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab15:00-17:00
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh17:00-18:00
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik18:00-18:30
20. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl18:30-19:00
12. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl19:00-19:30
1. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross MagazinKomentator: Gregor Žvab19:30-20:15
Studio pred Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Žiga Ikič20:15-22:15
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac22:15-22:30
Studio po Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentator: Žiga Ikič22:30-00:30
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja00:30-01:00
Magazin, 2. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab01:00-02:30
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik02:30-03:00
22. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-07:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja07:00-07:30
20. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl07:30-09:00
Nava - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik09:00-11:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek11:00-12:00
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik12:00-13:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt13:00-14:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt14:00-15:00
Studio,
3, 4, Šport!Komentator: Rok Grilec15:00-16:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt16:00-17:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt17:00-18:25
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab18:25-20:15
Gyor - Vac,
Rokomet - Madžarska liga, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek20:15-20:45
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič20:45-20:55
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl20:55-22:45
Puente Genil - Torrelavega,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Primož Podsedenšek22:45-00:15
Chrobry Glogow - Gwardia Opole,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Urban Kolman00:15-00:45
1. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross MagazinKomentator: Gregor Žvab00:45-01:00
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl01:00-03:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja03:00-05:00
Union Berlin - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič05:00-07:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja07:00-08:30
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab08:30-10:00
Puente Genil - Torrelavega,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Primož Podsedenšek10:00-12:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja12:00-14:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja14:00-15:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt15:00-16:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt16:00-17:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt17:00-17:55
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt17:55-19:45
MKS Kalisz - Azoty Pulawy,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič19:45-21:15
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab21:15-23:15
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac23:15-01:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek01:00-02:30
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik02:30-03:00
12. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-07:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek07:00-07:30
1. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross MagazinKomentator: Gregor Žvab07:30-09:00
MKS Kalisz - Azoty Pulawy,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič09:00-11:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-12:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt12:00-13:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt13:00-13:30
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič13:30-15:00
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab15:00-16:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt16:00-17:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt17:00-18:55
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac18:55-20:40
Gniezno - Zaglebie Lubin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman20:40-22:45
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab22:45-23:00
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl23:00-01:00
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič01:00-02:30
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik02:30-03:00
12. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-06:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt06:00-07:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt07:00-09:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-09:30
20. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl09:30-11:00
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab11:00-12:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt12:00-13:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt13:00-15:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac15:00-17:00
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab17:00-17:30
21. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl17:30-17:55
20. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazinKomentator: Marko Premrl17:55-20:00
LTH Castings - Krka,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek20:00-20:25
2. oddaja,
Motokros - MXGP MagazinKomentator: Gregor Žvab20:25-22:15
Kobierzyce - Lublin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman22:15-00:15
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič00:15-00:30
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl00:30-01:00
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič01:00-01:30
Magazin, 2. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab01:30-03:00
Gniezno - Zaglebie Lubin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman03:00-05:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-07:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja07:00-07:30
20. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazinKomentator: Marko Premrl07:30-08:00
2. oddaja,
Motokros - MXGP MagazinKomentator: Gregor Žvab08:00-09:30
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab09:30-11:00
Kobierzyce - Lublin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman11:00-12:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt12:00-13:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt13:00-14:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt14:00-15:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt15:00-16:55
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič16:55-18:45
Barcelona - Nava,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Blaž Magdič18:45-19:15
23. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl19:15-19:30
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl19:30-21:00
LTH Castings - Krka,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek21:00-23:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac23:00-01:00
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab01:00-03:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek03:00-05:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-06:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt06:00-07:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt07:00-09:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-11:00
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič11:00-12:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt12:00-13:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt13:00-15:00
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab15:00-16:30
LTH Castings - Krka,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek16:30-18:00
Barcelona - Nava,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Blaž Magdič18:00-20:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac20:00-20:25
31. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič20:25-22:30
Polfinale: London - Paris, druga tekma,
Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin22:30-00:30
Polfinale: Besiktas - Bourg-en-Bresse, druga tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek00:30-01:00
23. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl01:00-02:30
Kobierzyce - Lublin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman02:30-03:00
21. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl03:00-15:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja
05:00-06:45
Hannover - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja06:45-08:45
PSV - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš08:45-10:45
Elversberg - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš10:45-12:30
Četrtfinale: Bourg-en-Bresse - Prometey,
Košarka - EurocupKomentatorja: Klemen Verlič in Luka Bassin12:30-14:30
Heerenveen - Feyenoord,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič14:30-15:00
18. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl15:00-16:00
Vrhunci,
Reli - Abu Dhabi Desert Challenge 2024Komentator: Luka Potočnik16:00-18:00
Hamburger SV - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek18:00-19:45
Hertha - Schalke,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar19:45-21:45
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš21:45-23:15
Lublin - Gniezno,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman23:15-01:15
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh01:15-03:00
Nürnberg - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič03:00-05:00
Osnabrück - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Urban Kolman05:00-06:45
Paderborn - Eintracht Braunschweig,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš06:45-08:45
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš08:45-10:45
Hamburger SV - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek10:45-12:30
Četrtfinale: Paris - Joventut,
Košarka - EurocupKomentatorja: Primož Podsedenšek in Luka Bassin12:30-13:00
6. oddaja,
Ekstremni športi - HYROX Fitness RacingKomentator: Gregor Žvab13:00-14:30
Lublin - Gniezno,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman14:30-16:00
Ilirija - GGD Šenčur,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek16:00-18:00
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh18:00-20:00
Nürnberg - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič20:00-21:30
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab21:30-21:45
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl21:45-23:15
Tarnow - Zabrze,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič23:15-00:15
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik00:15-01:15
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik01:15-03:00
Hertha - Schalke,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar03:00-05:00
Elversberg - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš05:00-06:45
Hannover - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja06:45-08:45
Heerenveen - Feyenoord,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič08:45-10:45
Hamburger SV - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek10:45-12:30
Četrtfinale: Hapoel - Besiktas,
Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek12:30-14:30
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš14:30-16:00
Veszprem - FTC,
Rokomet - Madžarska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič16:00-18:00
Elversberg - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš18:00-19:30
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab19:30-21:30
PSV - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš21:30-21:45
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl21:45-23:15
Wisla Plock - Kielce,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Urban Kolman23:15-01:15
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh01:15-03:00
Hertha - Schalke,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar03:00-05:00
Nürnberg - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič05:00-06:45
Paderborn - Eintracht Braunschweig,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš06:45-08:45
Volendam - AZ Alkmaar,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič08:45-10:45
Osnabrück - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Urban Kolman10:45-12:30
Četrtfinale: Cluj - London,
Košarka - EurocupKomentator: Luka Cotič12:30-14:30
Heerenveen - Feyenoord,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič14:30-16:00
Wisla Plock - Kielce,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Urban Kolman16:00-18:00
Hamburger SV - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek18:00-19:30
Veszprem - FTC,
Rokomet - Madžarska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič19:30-21:30
Nürnberg - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič21:30-23:15
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš23:15-01:15
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh01:15-03:00
Elversberg - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš03:00-05:00
Hertha - Schalke,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar05:00-06:45
Osnabrück - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Urban Kolman06:45-08:45
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš08:45-09:15
Magazin, 2. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab09:15-10:45
Veszprem - FTC,
Rokomet - Madžarska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič10:45-12:30
Četrtfinale: Paris - Joventut,
Košarka - EurocupKomentatorja: Primož Podsedenšek in Luka Bassin12:30-14:30
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh14:30-16:00
Wisla Plock - Kielce,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Urban Kolman16:00-18:00
Nürnberg - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič18:00-19:30
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab19:30-21:30
Hertha - Schalke,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar21:30-23:15
PSV - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš23:15-00:45
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik00:45-02:45
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac02:45-03:15
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič03:15-05:00
Hannover - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-06:45
Elversberg - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš06:45-08:45
Volendam - AZ Alkmaar,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič08:45-09:15
34. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klubKomentator: Luka Potočnik09:15-10:45
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab10:45-12:30
Četrtfinale: Bourg-en-Bresse - Prometey,
Košarka - EurocupKomentatorja: Klemen Verlič in Luka Bassin12:30-14:30
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac14:30-15:00
Barcelona, vrhunci,
Atletika - MaratonKomentator: Luka Potočnik15:00-16:30
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab16:30-18:00
Nava - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik18:00-19:30
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik19:30-21:00
Chrobry Glogow - Gwardia Opole,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Urban Kolman21:00-22:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt22:00-23:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt23:00-00:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt00:00-01:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt01:00-02:30
Puente Genil - Torrelavega,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Primož Podsedenšek02:30-03:00
22. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl03:00-05:00
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš05:00-06:45
Hamburger SV - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek06:45-08:45
PSV - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš08:45-09:15
1. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross MagazinKomentator: Gregor Žvab09:15-10:45
Gyor - Vac,
Rokomet - Madžarska liga, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek10:45-11:00
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl11:00-11:30
Magazin, 2. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab11:30-13:00
Nava - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik13:00-14:30
Puente Genil - Torrelavega,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Primož Podsedenšek14:30-16:00
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab16:00-16:30
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič16:30-18:00
Chrobry Glogow - Gwardia Opole,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Urban Kolman18:00-19:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt19:00-20:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:00-21:30
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik21:30-23:00
MKS Kalisz - Azoty Pulawy,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič23:00-01:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac01:00-02:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt02:00-03:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt03:00-05:00
Nürnberg - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič05:00-06:45
Hannover - Kaiserslautern,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Nejc Mravlja06:45-08:45
PSV - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš08:45-09:15
20. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl09:15-10:45
Puente Genil - Torrelavega,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Primož Podsedenšek10:45-12:30
Hamburger SV - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek12:30-13:00
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič13:00-14:30
Gyor - Vac,
Rokomet - Madžarska liga, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek14:30-16:00
MKS Kalisz - Azoty Pulawy,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič16:00-17:30
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab17:30-18:00
1. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross MagazinKomentator: Gregor Žvab18:00-19:30
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik19:30-20:30
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:30-21:30
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt21:30-22:30
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt22:30-23:30
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt23:30-01:15
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac01:15-03:00
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab03:00-05:00
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič05:00-06:45
Elversberg - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Uroš Puš06:45-08:45
Volendam - AZ Alkmaar,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič08:45-09:15
Magazin, 2. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab09:15-10:45
Nava - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik10:45-11:00
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl11:00-12:30
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik12:30-14:15
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab14:15-14:45
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič14:45-16:15
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab16:15-17:45
Gniezno - Zaglebie Lubin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman17:45-18:15
12. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl18:15-20:00
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič20:00-21:30
LTH Castings - Krka,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek21:30-22:30
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt22:30-23:30
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt23:30-01:30
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac01:30-03:00
Kobierzyce - Lublin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman03:00-04:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt04:00-05:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt05:00-06:45
Nürnberg - St. Pauli,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Luka Cotič06:45-08:45
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš08:45-09:15
21. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl09:15-10:45
Gniezno - Zaglebie Lubin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman10:45-12:30
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab12:30-14:30
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič14:30-16:00
Kobierzyce - Lublin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman16:00-18:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac18:00-19:30
LTH Castings - Krka,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek19:30-20:30
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:30-21:30
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt21:30-23:00
Barcelona - Nava,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Blaž Magdič23:00-00:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt00:00-01:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt01:00-01:30
2. oddaja,
Motokros - MXGP MagazinKomentator: Gregor Žvab01:30-03:00
Vac - FTC,
Rokomet - Madžarska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman03:00-05:00
Hertha - Schalke,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Rene Vidmar05:00-06:45
Osnabrück - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet - 2. BundesligaKomentator: Urban Kolman06:45-08:45
Heerenveen - Feyenoord,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič08:45-09:15
20. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazinKomentator: Marko Premrl09:15-10:45
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab10:45-12:30
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab12:30-14:30
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič14:30-16:00
Barcelona - Nava,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Blaž Magdič16:00-18:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac18:00-19:30
LTH Castings - Krka,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek19:30-20:30
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:30-21:30
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt21:30-22:30
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt22:30-23:30
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt23:30-01:00
Vac - FTC,
Rokomet - Madžarska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman
05:00-07:00
Heerenveen - Feyenoord,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič07:00-09:00
Union Berlin - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič09:00-10:00
Vrhunci,
Reli - Abu Dhabi Desert Challenge 2024Komentator: Luka Potočnik10:00-11:00
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik11:00-13:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-15:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek15:00-15:30
18. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl15:30-17:00
Ilirija - GGD Šenčur,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek17:00-19:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:00-21:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja21:00-23:00
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh23:00-01:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja01:00-03:00
PSV - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš03:00-05:00
Heidenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš05:00-07:00
Volendam - AZ Alkmaar,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič07:00-09:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-11:00
Union Berlin - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič11:00-11:30
29. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič11:30-13:00
Ilirija - GGD Šenčur,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek13:00-15:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek15:00-17:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-17:55
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik17:55-19:45
Veszprem - FTC,
Rokomet - Madžarska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič19:45-21:30
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh21:30-23:00
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab23:00-01:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja01:00-03:00
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš03:00-05:00
Heidenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš05:00-07:00
PSV - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš07:00-09:00
Union Berlin - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič09:00-11:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-13:00
Heidenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš13:00-15:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-15:30
Barcelona, vrhunci,
Atletika - MaratonKomentator: Luka Potočnik15:30-17:00
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab17:00-19:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja19:00-21:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja21:00-23:00
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh23:00-01:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek01:00-03:00
Volendam - AZ Alkmaar,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič03:00-04:00
Vrhunci,
Reli - Abu Dhabi Desert Challenge 2024Komentator: Luka Potočnik04:00-05:00
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - EredivisieKomentator: Luka Potočnik05:00-07:00
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš07:00-09:00
Heidenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš09:00-09:30
22. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl09:30-11:00
Wisla Plock - Kielce,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Urban Kolman11:00-13:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek13:00-15:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja15:00-17:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-19:00
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh19:00-19:30
19. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl19:30-21:00
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab21:00-23:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja23:00-01:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja01:00-03:00
Heerenveen - Feyenoord,
Nogomet - EredivisieKomentator: Blaž Magdič03:00-05:00
Union Berlin - Werder Bremen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Cotič05:00-07:00
PSV - Twente,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš07:00-07:30
Magazin, 2. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab07:30-09:00
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab09:00-11:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-13:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-15:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek15:00-15:30
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič15:30-17:00
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab17:00-18:55
Maribor - Koper,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Luka Cotič in Andrej Razdrh18:55-20:45
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik20:45-20:55
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl20:55-22:45
Nava - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik22:45-00:45
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac00:45-02:30
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja02:30-03:00
1. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross MagazinKomentator: Gregor Žvab03:00-05:00
Heidenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - BundesligaKomentator: Uroš Puš05:00-07:00
Sparta Rotterdam - Ajax,
Nogomet - EredivisieKomentator: Uroš Puš07:00-09:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek09:00-10:00
Vrhunci,
Reli - Abu Dhabi Desert Challenge 2024Komentator: Luka Potočnik10:00-12:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja12:00-13:30
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik13:30-14:55
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab14:55-16:45
Chrobry Glogow - Gwardia Opole,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Urban Kolman16:45-17:00
Vrhunci,
Futsal - FutsalKomentator: Marko Premrl17:00-18:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt18:00-19:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt19:00-20:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt20:00-21:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt21:00-23:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac23:00-00:30
Puente Genil - Torrelavega,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Primož Podsedenšek00:30-02:30
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja02:30-03:00
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič03:00-05:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-07:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja07:00-08:30
Gyor - Vac,
Rokomet - Madžarska liga, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek08:30-09:00
12. oddaja,
Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Marko Premrl09:00-11:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja11:00-12:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt12:00-13:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt13:00-15:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek15:00-16:30
Benidorm - Barcelona,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik16:30-17:30
Vrhunci 26. kola,
Nogomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik17:30-19:00
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab19:00-21:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac21:00-22:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt22:00-23:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt23:00-00:30
MKS Kalisz - Azoty Pulawy,
Rokomet - Poljska liga, moškiKomentator: Blaž Magdič00:30-01:00
1. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross MagazinKomentator: Gregor Žvab01:00-03:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja03:00-04:30
Krka - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab04:30-05:00
20. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl05:00-07:00
Hoffenheim - Stuttgart,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja07:00-09:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-10:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt10:00-11:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt11:00-13:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja13:00-14:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt14:00-15:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt15:00-17:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja17:00-17:30
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič17:30-18:55
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab18:55-21:00
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič21:00-23:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac23:00-01:00
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab01:00-03:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek03:00-03:30
Barcelona, vrhunci,
Atletika - MaratonKomentator: Luka Potočnik03:30-05:00
Gniezno - Zaglebie Lubin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman05:00-07:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja07:00-09:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-10:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt10:00-11:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt11:00-11:30
1. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross MagazinKomentator: Gregor Žvab11:30-13:00
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab13:00-15:00
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič15:00-17:00
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac17:00-18:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt18:00-19:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt19:00-19:30
20. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazinKomentator: Marko Premrl19:30-20:00
20. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl20:00-22:00
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab22:00-23:30
LTH Castings - Krka,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek23:30-01:00
Kobierzyce - Lublin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman01:00-03:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja03:00-05:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek05:00-06:30
Rogaška - Kranj,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab06:30-07:00
Magazin, 2. oddaja,
Avtomobilizem - Extreme EKomentator: Gregor Žvab07:00-09:00
Köln - Leipzig,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-11:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek11:00-11:30
21. oddaja,
Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl11:30-12:00
2. oddaja,
Motokros - MXGP MagazinKomentator: Gregor Žvab12:00-13:30
Kobierzyce - Lublin,
Rokomet - Poljska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman13:30-15:00
LTH Castings - Krka,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek15:00-15:30
1. oddaja,
Snowcross - FIM Snowcross MagazinKomentator: Gregor Žvab15:30-16:00
30. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazinKomentator: Luka Cotič16:00-17:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt17:00-17:55
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt17:55-19:45
Vac - FTC,
Rokomet - Madžarska liga, ženskeKomentator: Urban Kolman19:45-21:30
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab21:30-23:30
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič23:30-01:00
Barcelona - Nava,
Rokomet - Španska ligaKomentator: Blaž Magdič01:00-02:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt02:00-03:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt03:00-05:00
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja05:00-07:00
Darmstadt - Bayern München,
Nogomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek07:00-09:00
Freiburg - Bayer Leverkusen,
Nogomet - BundesligaKomentator: Nejc Mravlja09:00-09:30
23. oddaja,
Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl09:30-10:30
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt10:30-11:30
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt11:30-13:00
LTH Castings - Krka,
Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Primož Podsedenšek13:00-14:00
VN Španije, 1. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt14:00-15:00
VN Španije, 2. dirka,
Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt15:00-16:45
Polfinale: Paris - London, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab16:45-18:40
Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Klemen Verlič18:40-20:45
Polfinale: Besiktas - Bourg-en-Bresse, druga tekma,
Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek20:45-22:45
Koper - Mura,
Nogomet - Prva liga TelemachKomentatorja: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac22:45-00:30
Polfinale: London - Paris, druga tekma,
Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin