single
[3194]
217371

VIDEO: Tako igra najboljši bočni branilec v Sloveniji in adut za EURO

Avtor: Lamin Diallo
12. 2. 2024, 14.09

Slovenski reprezentant v dresu Celja dokazuje, zakaj velja za najboljšega bočnega branilca v Sloveniji in enega izmed kandidatov za prihajajoče evropsko prvenstvo.

Slovenski reprezentančni branilec Žan Karničnik v Prvi ligi Telemach iz kroga v krog prikazuje boljšo formo. V jesenskem delu tekmovanja je bivši član Ludogorca na 18 tekmah dosegel 2 zadetka in prispeval 4 asistence, spomladanski del pa je proti Muri pričel z novo ključno podajo in uprizoril eno najboljših predstav v sezoni.

VIDEO: Karničnikovo slalomiranje proti Muri

Foto: Sportida.com
Video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Gradišek in Nukić: V Olimpiji je veliko bolj napeto, kot v Celju, a v derbi oba vstopata zmagovito!...Več

2

Analiza ŠTV: Kotnik paše v Celje ali ne? Ima kakovost in izkušnje, enako velja za Rudija!...Več

3

Studio ŠTV: Idealna kombinacija je imeti domačega igralca, kot je Sešlar, in tujca, ki prinaša to, kar prinaša Ikenna!...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Mario Kvesić eksluzivno za Šport TV: “Tudi v prihodnji sezoni ostajam v Celju!” (VIDEO)...Več

2

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

3

Liverpool zapušča največji vseh časov?...Več