[3137,2]
218590

Šeško do novega zadetka, a Harry Kane Bayernu prinesel novo zmago (VIDEO)

24. 2. 2024, 20.09

Za derbi 23. kroga Bundeslige sta na sobotni večer poskrbela Bayern in RB Leipzig. Oba kluba sta se v drugi polovici sezoni znašla v slabi formi. To še posebej velja za Bavarce, ki so izgubili zadnje tri tekme v vseh tekmovanjih. Tri točke so na koncu ostale doma, Bayern je slavil z 2:1. Med strelce se je ponovno vpisal tudi Benjamin Šeško.

V prvem polčasu gledalci na Allianz Areni niso videli zadetkov. Nekoliko boljšo predstavo v prvi polovici srečanja je prikazala domača zasedba. Kane je ob pomoči vratarja Janisa Blaswicha stresel tudi vratnico.

Na začetku drugega so pobudo prevzeli biki, a kmalu bili kaznovani, ko je po podaji Jamala Musiale Kane v 56. minuti dosegel vodilni zadetek. Nekaj minut kasneje si je lepo priložnosti priigral slovenski napadalec Benjamin Šeško, a izkazal se je kapetan Bavarcev Manuel Neuer. Le nekaj sekund kasneje je še drugič preprečil zadetek Slovenca. Dvajsetletnik se je vendarle veselil zadetka, ko je v 70. minuti izenačil tekmo.

Biki so bili po izenačenju boljši nasprotnik, a tega niso uspeli izkoristiti in v zaključku je še enkrat udaril Kane, ki je v 91. minuti poskrbel, da je Bayern prišel do vseh treh točk.

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več