[3137,2]
217145

Lekarnarji nadigrali Bavarce: Povišali prednost na lestvici (VIDEO)

10. 2. 2024, 20.40

Enaindvajseti krog nemškega prvenstva je prinesel derbi med vodilnima ekipama Bayerjem in Bayernom. Na BayAreni so lekarnarji s 3:0 premagali Bavarce in se utrdili na prvem Bundeslige.

Na sredini prvega polčasa je vodilni zadetek dosegel Bayer. Obramba Bayerna je zaspala pri izvajanju avta. Robert Andrich je sprejel žogo in poslal nizki predložek pred vrata Manuela Neuerja. Na drugi vratnici je Sacha Boey pozabil na Josipa Stanišića, ki je zadel proti svoji matični ekipi.

V drugem polčasu so lekarnarji Bavarcem zadali nov udarec, ko so po lepo izpeljanem protinapadu povedli z 2:0. Zadetek je po dvojni podaji z Nathanom Tello dosegel Španec Alejandro Grimaldo. Piko na  i je v podaljšku s tretjim golom v mreži Bavarcev postavil Jeremie Frimpong, ki je potrdil zmago Bayerja.

Prednost lekarnarjev se je povišala na pet točk. Bayern ostaja na drugem mestu in ima 10 točk več od Stuttgarta, ki ima tekmo manj.

2

Vilfan po visokem porazu Slovenije proti Grčiji: Pričakujem, da bo selektor nepreklicno odstopil (VIDEO)...Več