single
[3]
53880

Jan Špan iz Beograda z reševalnim vozilom v Ljubljano

Avtor: Marko Premrl
4. 3. 2018, 18.17

Košarkar ljubljanske Petrol Olimpije, 25-letni Jan Špan, se je na sinočnji tekmi 21. kroga lige Aba v Beogradu proti FMP, zmaji so zmagali s 86:81, težje poškodoval, so sporočili iz tabora Ljubljančanov. V boju za žogo je pri nenamernem udarcu utrpel težji pretres možganov in poškodbe obraznih kosti, zdravljenje bo nadaljeval v Ljubljani.

V tretji četrtini je v borbi za žogo prišlo do nenamernega udarca v glavo. Špana so z reševalnim vozilom nemudoma prepeljali v urgentni klinični center v Beogradu, kjer so ga ustrezno oskrbeli. Po dodatnih pregledih so zdravniki ugotovili, da je utrpel težji pretres možganov in poškodbe obraznih kosti, zato so ga danes z reševalnim vozilom prepeljali v ljubljanski klinični center, kjer bo nadaljeval zdravljenje.

Koliko časa bo Špan odsoten s košarkarskega parketa, za zdaj še ni znano, so še sporočili iz ljubljanske Olimpije.

 

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Matić in Vučkić napovedujeta: Boj ranjenih levov, Slovenija mora najti namen v tekmi s Švedsko in ga predstaviti javnosti (VIDEO)...Več

2

Zmaji na domačem ledu strli južnotirolske lisice (VIDEO)...Več

3

Nizozemska tudi z igralcem manj pretrd oreh za mlade slovenske nogometaše (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Razpad identitete: kolumna o slovenski nogometni bedi, sobotnem ponižanju in klicu po prebujenju...Več

2

Pri Hondi se pripravljajo na obdobje po Timu Gajserju – prihaja večkratni svetovni prvak...Več

3

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več