single
[3]
58262

FOTO: Dončić dres s finala poklonil muzeju Dražena Petrovića

Avtor: Blaž Magdič
24. 5. 2018, 09.10

Po reprezentančni pravljici na evropskem prvenstvu, v zadnjih dneh Luka Dončić doživlja podobno zgodbo v klubskem dresu. Kljub osvojitvi evropske krone sezona še ni končana, Real bo zvečer ob 20.45 (prenos na Š1) v španskem prvenstvu gostoval na Kanarskih otokih.

Evropski košarkarski dragulj je v tej sezoni osvojil vse, kar se osvojiti da, a vseeno ostaja z nogami trdno na tleh. Svojo človeško veličino je znova pokazal le nekaj dni po slavju v Beogradu, ko je svoj podpisan dres z zaključnega turnirja Evrolige poklonil muzeju Dražena Petrovića.

Čudovita gesta košarkarja, ki v očeh mnogih postaja edini možni naslednik enega najboljših evropskih košarkarjev vseh časov, ki je junija leta 1993 tragično preminil v prometni nesreči.

Gran Canaria – Real Madrid, 20.45 na Š1!

 

Foto: Facebook/Muzejsko-memorijalni centar Dražen Petrović

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Je bilo res potrebno? Napadalec Maribora zlomil roko vratarju Celja...Več

2

Tanrıvermiş po porazu: “Zaslužili smo si vsaj remi, liga se je šele začela” (VIDEO)...Več

3

Grofi s preobratom utišali Ljudski vrt, sezono odprli z zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

URADNO: Delius si mane roke, zmajev dragulj za rekordno odškodnino zapušča Ljubljano (VIDEO)...Več

2

Slovenke nadoknadile zaostanek 24 točk, a ostale praznik rok (VIDEO)...Več

3

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več