single
[2]
254235

Zabukovnik po remiju v Firencah: “Izpad boli, a smo spisali zgodovino, ki jo bo težko ponoviti”

Avtor: Klemen Verlič
17. 4. 2025, 21.41

Nogometaši Celja so na povratni tekmi četrtfinala konferenčne lige proti Fiorentini uspeli iztržiti remi, kar pa ni bilo dovolj za preboj med najboljše štiri. Italijanski velikan si je napredovanje priigral s skupnim rezultatom 4:3.

Tudi na povratnem dvoboju v gosteh so se Celjani dostojno upirali italijanskemu velikanu. Ta se je po zadetku Nemaniča, ki je bil v drugem polčasu strelec poleg Matka, na domačem stadionu znašel celo v zaostanku, ki pa ga je kmalu izničil Moise Kean. Čeprav remi v Firencah ne podaljšuje sezone Celjanov v konferenčni ligi, pa je vseeno še ena potrditev odličnega dela, ki so ga slovenski prvaki opravili v tej evropski sezoni.

Takšnega mnenja je tudi Mark Zabukovnik, ki je po povratni tekmi razkril svoje videnje dogodkov. “Zelo boli. Že v prvem polčasu smo si ustvarili nekaj lepih priložnosti, v drugem pa smo bili dominantni. Prejeli smo prepoceni zadetek, a smo lahko zelo ponosni na to, kako smo odigrali obe tekmi in celotno evropsko sezono. Trenutno se morda ne zdi tako, a bomo čez nekaj časa ponosno gledali nazaj na to, kar smo storili,” je med drugim dejal Zabukovnik.

VIDEO: Zabukovnik po izpadu iz konferenčne lige 

Foto, video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Pancar pred nadaljevanjem optimističen: ”Verjamem, da bom skozi sezono še boljši” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Gajser kljub bolečinam pred nedeljsko dirko z razlogi za optimizem...Več

3

Pancar na VN Nemčije napoveduje boj za deseterico: ”Tu je veliko dobrih voznikov, a zagotovo se da boriti” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več