single
[3137]
238729

VIDEO: Šeško v dveh minutah dvakrat povsem sam pred vratarjem, slovenski dragulj obakrat ostal brez zadetka

Avtor: Klemen Verlič
20. 10. 2024, 11.10

Benjamin Šeško se je v soboto po reprezentančnem odmoru tudi tekmovalno vrnil v klubski pogon. Z RB Leipzigom se je pomeril proti Mainzu in bil znova eden najopaznejših posameznikov na zelenici.

Tokrat vseeno ne le v dobrem smislu. V 70. in 72. minuti dvoboja se je v kratkem časovnem obdobju namreč kar dvakrat iz oči v oči znašel z vratarjem Mainza Robinom Zentnerjem. V obeh primerih pa se je nemški čuvaj mreže izkazal z odličnima obrambama. Šeško tako kljub sijajnima položajema za dosego zadetka v letošnji izvedbi Bundeslige ostaja pri dveh golih.

V 74. minuti je neučinkovitega Šeška trener rdečih bikov Marco Rose tudi posedel na klop. Njegova ekipa pa je z goloma Xavija Simonsa in Willija Orbana vseeno slavila zmago in se na vrhu lestvice nemškega prvenstva ponovno izenačila z münchenskim Bayernom.

VIDEO: Zapravljeni priložnosti Benjamina Šeška proti Mainzu

Foto, video: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Poplatnik: “Če se bomo držali navodil, me za razultat ne skrbi” (VIDEO)...Več

2

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

3

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bundesliga 2025/26: Za začetek spopad Bayerna in Leipziga...Več

2

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več