single
[2759]
193330
sport_tv_logo_navigation_mini.png

Za junijski spektakel Slovenije in Danske le še dva tisoč vstopnic

Avtor: Blaž Magdič
23. 5. 2023, 15.32

Nogometna vročica ne popušča tudi po zaključku klubske sezone, saj se v ospredje vrača slovenska nogometna reprezentanca, ki jo čakata izjemno pomembni tekmi v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2024. Izbranci Matjaža Keka se bodo 16. junija v Helsinkih pomerili s Finsko, 19. junija ob 20.45 pa bodo v Stožicah gostili še Dansko. Obe tekmi si boste lahko ogledali na naši televiziji.

Ker za dvoboj med Slovenijo in Dansko vlada izjemno zanimanje navijačev, je Nogometna zveza Slovenije mesec dni pred tekmo sprostila v prodajo še zadnje kontingente vstopnic. V prodaji je tako le še 2.000 vstopnic 2. kategorije in 50 BELI VIP vstopnic. 1. kategorija je že dalj časa razprodana.

Cene posamičnih vstopnic znotraj 2. kategorije so 20€ za odrasle, 12€ dijake, študente in upokojence ter 7€ za otroke do 14. leta starosti, medtem ko cena posamičnih BELI VIP vstopnic za odrasle znaša 80€, za otroke pa 40€.

Finska – Slovenija, 16. junija na Šport TV
Slovenija – Danska, 19. junija na Šport TV

 

Foto: Sportida.com
Vir: NZS

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV po prvem domačem porazu Zmajev v EuroCupu: ”Tovrstne tekme je doma potrebno dobiti” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Reaves z metom ob sireni odločil tekmo, Lakersi brez Dončića do zmage v Minnesoti...Več

3

Siliko Vrhnika do velike točke proti favoriziranim Ukrajincem (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Dudić po pokalnem šoku napovedal velik rez: ”Priložnost so dobili igralci, ki menijo, da lahko igrajo za Maribor”...Več

2

”Tekmo smo izgubili že v prvi četrtini”...Več

3

Siliko Vrhnika do velike točke proti favoriziranim Ukrajincem (VIDEO)...Več