single
[2085]
104925

Zverev bo za testnega trenerja najel Ferrerja

Avtor: Marko Premrl
5. 7. 2020, 20.25

Najboljši nemški teniški igralec Alexander Zverev bo v bližnji prihodnosti za trenerja najel nekdanjega španskega igralca Davida Ferrerja. A dogovor med njima še ni dokončen, saj sta se Zverev in Ferrer dogovorila za 15-dnevno testno obdobje, v katerem bosta ugotovila, ali lahko delata skupaj, poroča španski športni časnik Marca.

Poskusno delovno obdobje se bo začelo v Monte Carlu, če bosta trener in igralec zadovoljna, pa bosta nato septembra sklenila dolgoročni dogovor.

Zverev je trenutno brez trenerja, nazadnje ga je treniral oče, pred tem pa je že poskušal sodelovati z dvema nekdanjima igralcema. A ne legenda Ivan Lendl ne Juan Carlos Ferrero ob Nemcu nista zdržala prav dolgo.

Ferrer, ki je bil sedem let član elitne deseterice svetovnega tenisa, najvišje pa je bil na tretjem mestu v letih 2013 in 2014, je po 20 letih kariero končal lani na turnirju v Madridu. Zanimivo pa je, da je bil njegov zadnji tekmec prav Zverev.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Kapetan Blažič o začetku priprav Cedevite Olimpije: “Želimo narediti še korak naprej v primerjavi z lansko sezono” (VIDEO)...Več

2

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Trenerska “zmaga” Trenčovskega nad Milaničem? Morda ne, je pa dokazal, da se zna odlično prilagajati! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več