210432

Zoran Zeljkovič: Čaka nas še veliko dela (VIDEO)

Avtor: Luka Cotič
2. 12. 2023, 09.17

Olimpija bo v nedeljo popoldan v Mariboru odigrala prvo od kar petih uradnih tekem, ki jo še čakajo pred koncem obveznosti v letu 2023. Proti večnemu tekmecu bo, tudi na zaslonih Šport TV, poskušala nadaljevati pozitiven niz v Prvi ligi Telemach.

Zoran Zeljkovič je 19. oktobra zamenjal Joaa Henriquesa na klopi Olimpije, ki je od takrat na desetih tekmah v vseh tekmovanjih zabeležila sedem zmag, neodločen izid in dva poraza. V obeh primerih je klonila na evropskih preizkušnjah proti Klaksviku (0:3) in Lillu (0:2).

Na ostalih tekmah je dve točki oddala samo doma proti Aluminiju, končalo se je z 0:0. Domžale, Celje, Klaksvik, Muro, velenjski Rudar in Radomlje je Olimpija premagala s skupno gol-razliko 12:1, v Grosuplju pa je po izidu 0:0 napredovala po izvajanju enajstmetrovk (4:2).

Na osmih od skupno desetih preizkušenj je ekipa pod vodstvom Zorana Zeljkoviča prejela samo en zadetek, v sedmih primerih je Denis Pintol mrežo ohranil nedotaknjeno, kar je gromozanski napredek v primerjavi z začetkom sezone pod taktirko Joaa Henriquesa.

Maribor in Olimpija se bosta jutri v Ljudskem vrtu udarila ob 15. uri, naš studijski program se bo začel 45 minut prej. Bodite v naši družbi.

2

Vilfan po visokem porazu Slovenije proti Grčiji: Pričakujem, da bo selektor nepreklicno odstopil (VIDEO)...Več