single
[3]
19091

Zoran na klopi, Goran dosegel 12 točk

Avtor: Rok Grilec
14. 10. 2014, 07.41

Ekipa Phoenix Suns je gostovanje v Houstonu v okviru priprav na novo sezono lige NBA končalo s prvim porazom. Od sonc je bilo s 95:92 boljše moštvo Houston Rockets. Trener Phoenixa Jeff Hornacek je pod obroča poslal le enega člana slovenske bratske naveze Dragić; Goran je v 17 minutah vpisal 12 točk.

Zoran na klopi, Goran dosegel 12 točk

Goran Dragić je bil drugi strelec Phoenixa na tekmi, temu je dodal še tri skoke, ob dveh izgubljenih žogah in štirih osebnih napakah. Eric Bledsoe je zbral koš več od Dragića. Po deset točk so vpisali Anthony Tolliver, Isaiah Thomas in Earl Baron, ki je temu strelskemu izkupičku dodal še 13 skokov.

Pri Houstonu je bil najbolj razpoložen Terrence Jones z 18 točkami, Isaiah Canaan pa je dodal še 16 točk.

 

Foto: NBA.com

 

Zadnje video vsebine

1

Matić in Vučkić napovedujeta: Boj ranjenih levov, Slovenija mora najti namen v tekmi s Švedsko in ga predstaviti javnosti (VIDEO)...Več

2

Zmaji na domačem ledu strli južnotirolske lisice (VIDEO)...Več

3

Nizozemska tudi z igralcem manj pretrd oreh za mlade slovenske nogometaše (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Razpad identitete: kolumna o slovenski nogometni bedi, sobotnem ponižanju in klicu po prebujenju...Več

2

Pri Hondi se pripravljajo na obdobje po Timu Gajserju – prihaja večkratni svetovni prvak...Več

3

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več