single
[15]
205470

Zografski do skupne zmage na poletni VN, Slovenci daleč od vrha

Avtor: Aljaž Pirnat
7. 10. 2023, 19.13

Bolgarski smučarski skakalec Vladimir Zografski je po današnji finalni tekmi v Klingenthalu, na kateri je zasedel 11. mesto, osvojil poletno sezono za veliko nagrado. Današnja tekma je sicer pripadla Avstrijcu Manuelu Fettnerju, slovenski skakalci pa so končali daleč od vrha. Najboljši je bil Timi Zajc na 23. mestu.

V finalni seriji današnje zadnje tekme poletne sezone, ki so jo slovenski A-reprezentanti po večini izpustili, so nastopili le štirje Slovenci, najboljši med njimi je bil Zajc.

Anže Lanišek je končal na 26., Mark Hafnar na 28. in Peter Prevc na 30. mestu, brez finala pa je ostal Žiga Jelar (39.).

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Analiza ŠTV: Maribor še vedno ne ponuja napadalnih variant, preveč je prepuščeno naključjem! (VIDEO)...Več

2

Pri Mariboru puško že vrgli v koruzo: “Da Celjani ne bi postali prvaki, bi se moral zgoditi mali čudež”...Več

3

Celjani po evrogolu Nieta dobili štajerski derbi in napravili ogromen korak proti naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

2

Liverpool zapušča največji vseh časov?...Več

3

Slovenski kadeti napolnili mrežo severnomakedonskih vrstnikov (VIDEO)...Več