single
[15]
70989

Znova huda poškodba Veithove

Avtor: Gregor Kovačič
12. 1. 2019, 17.54

Avstrijska alpska smučarka Anna Veith si je na današnjem treningu veleslaloma v Pozzi di Fassa v italijanskih Dolomitih strgala kolenske vezi in na ta način predčasno končala sezono. Trikratna svetovna prvakinja je že pred tem imela dve težji poškodbi kolen. Operirali naj bi jo že danes v Innsbrucku.

Devetindvajsetletnica si je poškodovala desno koleno, enaka nesreča se ji je zgodila jeseni leta 2015, ko si je v istem kolenu strgala vezi.

Veithova je v zadnjih letih najboljša avstrijska alpska smučarka. Še s priimkom Fenninger je na svetovnih prvenstvih osvojila tri zlate medalje, na olimpijskih igrah v Sočiju 2014 je prismučala do zlata in srebra, v Pyeongchangu 2018 je v zbirko dodala še eno drugo mesto.

Pozza di Fassa je za avstrijske smučarke v zadnjih dneh nesrečen kraj. V petek si tam prav tako kolenske vezi strgala Stephanie Brunner.

Foto: Šport TV

Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Real Madrid razmišlja o zvezdniku Bayerna, prihodnost Viniciusa pod vprašajem...Več

2

VIDEO: Redick odkrito o Dončiću, ki je pred odhodom s parketa pomagal rivalu...Več

3

VIDEO: Večer brez točk za Kopitarja, Kralji zdrsnili na sedmo mesto...Več

Najbolj brano ta mesec

1

VIDEO: Victor Sanchez spregovoril o domnevni ponudbi NZS za vlogo selektorja Slovenije!...Več

2

Pretepeni, zbrcani in popljuvani...Več

3

Tim Gajser: Leta s Hondo so bila vrhunska, a čas je da obrnemo nov list (VIDEO)...Več