20016

Zmaji z zmago prihajajo na Icefest

Avtor: Rok Grilec
12. 12. 2014, 21.45

Telemach Olimpija je v 26. krogu lige EBEL na gostovanju s 3:1 ugnala Graz 99ers in tako poskrbela, da se je razlika za Innsbruckom na lestvici stopila na samo dve točki zaostanka. Četa trenerja Dahlema v zadnjem času igra izjemno, saj so na zadnjih 12. tekmah vpisali kar 15 točk.

Tokrat so Zmaji povedli tik pred koncem prvega dela, zadel je Bishop. V drugi tretjini gledalci zadetkov niso videli, zato pa je na 2:0 v 43. minuti povišal Uduč. Domači so sicer prišli do znižanja izida na 2:1 preko Bastiansena, a je končni rezultat s strelom v prazno mrežo postavil Bishop. Junak zmage je bil poleg dvakratnega strelca tudi vratar Andy Chiodo, ki je ubranil kar 39 strelov domačih.

Hokejiste Telemach Olimpije boste lahko od nedelje do četrtka znova spremljali na Šport TV, na sporedu je namreč Icefest, ki bo potekal od nedelje do četrtka, V nedeljo v Ljubljano prihaja madžarska Alba, v torek celovški KAC, v četrtek pa nas čaka še veliki derbi med Olimpijo in Jesenicami. Vabljeni v našo družbo!