171830

Zeljković po novi zmagi: “V tem trenutku so najbolj pomembne točke” (VIDEO)

Avtor: Urban Kolman
1. 10. 2022, 22.42

V zadnjem sobotnem obračunu Prve lige Telemach je v Kopru gostoval ljubljanski Bravo. Šiškarji so bili v prvem polčasu boljši nasprotnik, a ob koncu je zadel Koper. Po prekinitvi je v 38. minuti mrežo Ljubljančanov zatresel Žan Benedičič. V drugem polčasu je končni rezultat postavil Andrej Kotnik.

Koper je tako maščeval poraz z začetka sezone. Po tekmi se je naša ekipa pogovarjala tudi s trenerjem kanarčkov Zoranom Zeljkovićem, ki je z novo zmago, s katero je Koper vsaj za en dan skočil na 2. mesto, bil zadovoljen. Priznal je, da je njegova ekipa igrala bolj obrambno, a bil mnenja, da se jim je povrnila sreča, ki je niso imeli na začetku sezone.

Hkrati je v prihodnosti obljubil boljše predstave svoje ekipe. Kaj je po tekmi povedal strateg Primorcev, si poglejte v spodnjem videu.

Video, foto: Šport TV

1

Stojanović in Mavrič Rožič: Mariborski preobrat na krilih rezervistov! (VIDEO)...Več

2

Kapun pred Večnim derbijem: Tekma sezone za Olimpijo in Maribor, možnosti so 50:50 (VIDEO)...Več