[2,3194]
211099

Zeljković po Bravu: Prejeli smo otročji gol, prednosti ne znamo zadržati niti deset minut (VIDEO)

7. 12. 2023, 20.18

Nogometaši Olimpije so danes doma v Stožicah le remizirali proti Bravu (1:1). Po tekmi je strateg Zmajev Zoran Zeljković dejal, da se od njegove ekipe pričakuje več in da bi tovrstne tekme morali zmagovati.

“Z reakcijo ekipe po porazu na večnem derbiju nisem zadovoljen. Vsi vemo, kaj se od nas pričakuje. Dobili smo otročji gol. Prednosti ne moremo držati niti deset minut. Nimam kaj za dodati. Zelo sem razočaran,” je bil do svojega moštva po tekmi sprva kritičen Zeljković.

“Nasprotnik je imel vseskozi deset igralcev za žogo. Zelo nizko so se branili. Tudi igrišče ni bilo idealno za igro na ”en dotik”, a mi smo vztrajali in imeli ogromno zrelih priložnosti in ugodnih situacij. Ko povedeš je potrebno ostati zbran in držati žogo. Nato pa smo prejeli ”center-šut” iz sredine in kasneje gol. Če se bomo želeli boriti za vrh, si v nadaljevanju tovrstnih otroških napak ne bomo smeli privoščiti,” je še dodal trener zeleno-belih.

2

Vilfan po visokem porazu Slovenije proti Grčiji: Pričakujem, da bo selektor nepreklicno odstopil (VIDEO)...Več