single
[5]
101130

Zaponšek se seli v Francijo

Avtor: Marko Premrl
29. 4. 2020, 15.12

Slovenski rokometni vratar Rok Zaponšek je podpisal enoletno pogodbo z novim francoskim prvoligašem Cessonom iz Rennesa, so sporočili iz njegovega tabora. Zaponšek je pretekli dve sezoni branil za madžarski prvoligaški klub Csurgo KK, kjer se je izkazal, večkrat je bil izbran v najboljšo postavo kroga.

Zdaj je čas za nove izzive in korak naprej, meni Zaponšek.

“Izjemno sem vesel, da sem prestopil v Cesson Rennes. To je bila moja želja in vem, da je to stopnica višje v moji karieri. Ob nemški velja francoska liga za najboljšo na svetu in res že komaj čakam, da se začnejo priprave na novo sezono,” je dejal slovenski vratar.

“Prestop je potrditev dobrega dela v preteklosti. Za mano sta dve izjemni sezoni na Madžarskem, kjer sem pustil dober pečat. Kljub temu, da so mi v mojem nekdanjem klubu želeli podaljšati pogodbo, sem se sam odločil za novo sredino,” je še dodal Zaponšek.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Studio ŠTV: Ne glede na statuse v klubih, do oktobra bodo morali Slovenci delati na sebi!...Več

2

Polom mladih Slovencev, Norvežani slavili s petardo (VIDEO)...Več

3

Nogometni legendi o košarkarskem spektaklu: Slovenija raste, naj pade še Nemčija! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Sanjski dom sanjskega dirkača: Tim Gajser odprl vrata luksuzne hiše in garaže (VIDEO)...Več

2

Nepopustljivi Slovenci v izdihljajih srečanja do velike točke proti Švedski (VIDEO)...Več

3

Dončić pred izločilnimi boji: “Mi upamo na medaljo, verjamemo vase” (VIDEO)...Več