single
[15]
146423

Žak Mogel menjava za Ceneta Prevca v Innsbrucku

Avtor: Blaž Magdič
2. 1. 2022, 18.44

Slovenski skakalec Cene Prevc je zaradi osebnih razlogov zapustil novoletno turnejo, namesto njega pa bo na tretji tekmi turneje v Innsbrucku nastopil Žak Mogel, je sporočila Smučarska zveza Slovenije.

Petindvajsetletni Cene Prevc je bil na prvih dveh tekmah novoletne turneje v Oberstdorfu in Garmisch Partenkirchnu med dobitniki točk. Na prvi tekmi je zasedel 27. mesto, na drugi pa petnajsto.

Pet let mlajši Mogel je doslej petkrat nastopil na tekmah za svetovni pokal. Najvišjo uvrstitev je zabeležil 2018 v Ruki na Finskem, ko je bil dvajseti.

Kvalifikacije za tekmo v Innsbrucku bodo v ponedeljek ob 13.30, tekma pa bo na sporedu v torek ob isti uri.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več