single
[2]
111020

Zajc prebolel koronavirus

Avtor: Marko Premrl
15. 10. 2020, 21.55

Italijanski nogometni prvoligaš Genoa, ki je imel veliko težav z okužbami z novim koronavirusom, je objavil, da je slovenski reprezentant Miha Zajc okreval in je bil negativen na zadnjih testih.

Zajc, ki je zaradi teh težav moral izpustiti oktobrsko reprezentančno akcijo, v kateri je Slovenija nanizala tri zmage, je bil eden od 17 igralcev Genoe, ki so bili prejšnji mesec pozitivni na covid-19.

Položaj v klubu pa se očitno izboljšuje, saj je negativnih že osem igralcev od omenjene 17-erice. Pred Zajcem so bili negativni Federico Marchetti, Mattia Perin, Ivan Radovanović, Valon Behrami, Davide Biraschi, Filippo Melegoni in Lasse Schone.

Genoa bo sicer v ponedeljek v 4. krogu elitne italijanske lige gostovala v Veroni.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Bizaren prizor v Braziliji: Neymar po napaki sodnika zapustil igrišče (VIDEO)...Več

2

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

3

Matondo pokvaril celjsko proslavo ob naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več