single
[2]
234525

Weghorst se po šestih letih vrača v domovino

Avtor: Urban Kolman
29. 8. 2024, 18.46

Nizozemski nogometni reprezentant Wout Weghorst se po šestih letih vrača v domovino. Zdaj že nekdanji igralec angleškega Burnleyja je podpisal dveletno pogodbo z Ajaxom, je sporočil nizozemski velikan, ki pa ni izdal finančnih podrobnosti prestopa 32-letnega visokoraslega napadalca.

Weghorst je doma že nosil drese Emmna, Heraclesa in AZ Alkmaarja, leta 2018 pa se je preselil k nemškemu Wolfsburgu. Ta ga je leta 2022 prodal Burnleyju, v katerem pa se ni posebej izkazal, tako da ga je ta posojal drugim klubom, in sicer Bešiktašu, Manchester Unitedu in Hoffenheimu.

Za nizozemsko reprezentanco je debitiral leta 2018 in od takrat odigral 39 tekem ter dosegel 12 golov.

“Potrebovali smo izkušenega napadalca in v Woutu smo ga dobili. Od njega si veliko obetamo,” je ob podpisu pogodbe dejal tehnični direktor Ajaxa Alex Kroes.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več