[3194]
217997

Vugdalić po incidentu v Murski Soboti: “Upam le, da z nogometaši ni kaj hujšega, o drugih stvareh nima smisla govoriti” (VIDEO)”

18. 2. 2024, 17.24

Derbi 21. kroga Prve lige Telemach je dobil epilog, ki si ga ni želel nihče. Tekma med Muro in Mariborom je bila v 58. minuti zaradi navijaških izgredov predčasno končana.

Pred nepričakovanim zaključkom sicer razburljive tekme je Maribor vodil z 2:0. V polno sta že v prvem polčasu merila Josip Iličić in alžirski veteran Soudani. Vijoličasti so ustvarili kar nekaj lepih priložnosti, do uvodnega zadetka pa so poskušali priti tudi gostitelji.

A dober vtis, ki so ga na zelenici pustili nogometaši, so s svojim neprimernim vložkom v drugem delu igre pokvarili gostujoči navijači. Ti naj bi ob izgredih po neuradnih podatkih poškodovali nekaj igralcev Mure. Incident je v studiu po dvoboju obsodil tudi naš strokovni gost v studiu Muamer Vugdalić.

Foto, video: Šport TV

1

(VIDEO) Boromisa po porazu z Bravom: Oprosti vsem navijačem za sezono brez trofeje...Več