Olimpija bo novo sezono Prve lige Telemach odprla z domačo tekmo proti Bravu. Sobotni obračun v Stožicah si bosta lahko ogledali na Šport TV, pred začetkom prvenstva pa je svoje misli strnil kapetan zeleno-belih Matevž Vidovšek.
“Vemo, da mora biti Olimpija prvak. Poletnih priprav je konec in že na prvi tekmi želimo pokazati, da smo pravi. Vemo tudi, da proti Bravu že dolgo nismo dosegli želenega rezultata, zato želimo to spremeniti takoj na začetku nove sezone. Ko sem začel braniti za Olimpijo, prav tako nismo bili prvaki, a sem napovedal dvojno krono, ki smo jo nato tudi osvojili. Napovedi so stvar medijev in navijačev, na koncu pa je treba na igrišču pokazati, kdo je favorit. Tako mi kot vsi ostali bomo morali dokazati, kdo si zasluži naslov prvaka,” je za klubsko spletno stran povedal vratar Ljubljančanov.
“Tekme bodo pokazale, koliko smo napredovali v primerjavi z lansko sezono. Odkar imamo novo strokovno vodstvo, imamo jasno skupno idejo, ki ji sledimo. Garderoba je enotna in prav to nas mora vleči naprej. Novo leto, nova sezona. Začenjamo z ničle. Dejstvo pa je, da bomo morali biti v določenih trenutkih precej bolj preudarni, kot smo bili lani,” je še dodal kapetan Olimpije, ki je prav tako spregovoril o povratku Agustina Doffa.
“Vrnitev Doffa je velika stvar za celoten klub. Dobro se poznava, pozna ga tudi ekipa, navijači pa ga imajo zelo radi. Potreboval bo sicer še nekaj treningov, da se vrne v pravi tekmovalni ritem, vendar je njegova vrnitev dobrodošla za vse nas,” je zaključil Vidovšek.
Olimpija – Bravo v soboto s studijskim programom ob 19.30 na Šport TV 1!
Foto: Sportida.com
Vir: NK Olimpija