[3]
65454

18. 10. 2018, 10.17

Slovenski ljubitelji košarke so ponoči oči usmerili v Luko Dončića in Gorana Dragića, ki sta začela sezono v severnoameriški ligi NBA. Tudi v Srbiji so slavili svojega košarkarskega asa, orjak Boban Marjanović je v dresu Los Angeles Clippersov na uvodni tekmi pokazal nekaj izjemnih potez. Kljub porazu 103:100 proti ekipi Brooklyn Nets je tridesetletnik v sedemnajstih minutah dosegel osemnajst točk, temu pa je dodal še osem skokov. Center, ki v višino meri kar 221 centimetrov pa je dvorano na noge spravil s prav posebnim zabijanjem, pri katerem praktično ni rabil skočiti. Kakšen hrust!