[38]
174081

Avtor: Šport TV
25. 10. 2022, 11.30

Igralci Dobovca bodo v teh dneh igrali na turnirju lige prvakov, ki poteka na Malti. V zadnjem prvenstvenem krogu so za popotnico premagali Mlinše s 3:1, vreden pohvale pa je bil gol domačinov.

V 14. minuti tekme, ko je bil rezultat 2:0 v korist Dobovca, je domačin Gal Klopčič ukradel žogo, ker pa je bil sam, se je odločil za silovit udarec proti golu. Marko Peček, čuvaj mreže gostov, ki je med drugim v svojih časih branil tudi vrata mlade slovenske reprezentance, je bil popolnoma presenečen in le pospremil žogo v mrežo.

Dobovec je sicer na koncu zmagal s 3:1 in ohranil prvo mesto na lestvici. Po šestih odigranih krogih ima dve točki prednosti pred vrhniškim Silikom.