[3583]
197488

14. 7. 2023, 07.20

Gradbeništvo Šarić je prvak turnirja Pungart Metlika. Letošnji dogodek, ki združuje tri športe, košarka, futsal in odbojka na mivki, ni imel ugodnih vremenskih razmer, a je bil vseeno izpeljan do konca.

V letošnji sezoni so se igralci Gradbeništva Šarić in Nove 6 srečali že na turnirju Kampus v Ljubljani in pa nekaj dni kasneje še na Vrhniki. V obeh primerih je slavila Nova 6, tokrat pa so jim Šarići vrnili milo za drago in jih ukanili v finalu ter domov odnesli enega največjih denarnih skladov na tovrstnih turnirjih v Sloveniji, kar 2000 eur.

Več o dogajanju v deževni Metliki si lahko ogledate v spodnji reportaži.

1

2

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več

1

Šeško se ne misli ustaviti, mojstrski zadetek tudi proti polfinalistom lige prvakov! (VIDEO)...Več