[2]
81865

Urugvaj že z uvodno predstavo oddal resno kandidaturo (VIDEO)

17. 6. 2019, 11.31

V noči iz nedelje na ponedeljek po slovenskem času je na Copi Americi zablestela izbrana vrsta Urugvaja. V prvi tekmi skupine C so varovanci Oscarja Tabareza nepričakovano gladko odpravili Ekvador. V Belo Horizonteju se je končalo s 4:0.

Večino dela so sinjemodri opravili že v prvem polčasu, ko so mrežo Ekvadorcev zatresli Lodeiro (6. minuta), Cavani (33. minuta) in Luis Suarez (44. minuta).

Končni izid je postavil kar Ekvadorec Arturo Mina, ki je nespretno posredoval in zatresel lastno mrežo.

Drugi obračun skupine C bosta odigrali izbrani vrsti Japonske in Čila. Prenos od 00.55 na Š1!

1

2

Sezona mučenja se nadaljuje: Ajax v izdihljajih tekme do težko prigarane točke (VIDEO)...Več