[5]
186577

Avtor: Rene Vidmar
11. 3. 2023, 09.15

Peti krog lige SEHA je postregel z derbijem vodilnih ekip skupine A Nexe Našič in novosadske Vojvodine. Zmage so se s 36:31 veselili rokometaši Nexe Našice slovenskega trenerja Branka Tamšeta.

Kljub zanesljivi zmagi pa Branko Tamše z igro svojih varovancev v zaključku tekme ni mogel biti zadovoljen. Dolgo časa je namreč kazalo na še večjo prednost, vendar je praktično mladinski ekipi Vojvodine s serijo 6:2 zaostanek uspelo zmanjšati na le pet golov. Štiriinštiridesetletni strokovnjak je zato nekaj več kot minuto in pol pred koncem srečanja posegel po minuti odmora.

Kako razočaran je bil Tamše nad igro svojih varovancev, je hitro postalo jasno. Cinične opazke so se mešale z ostrimi in posmehljivimi pogledi. Nedvomno lekcija, ki si jo bodo rokometaši Našic še kako zapomnili.

Srbski prvaki kljub porazu in enakemu točkovnemu izkupičku, kot ga imajo rokometaši Nexe Našice, ostajajo vodilni v skupini A. Prvo srečanje že omenjenih ekip v Novem Sadu so namreč hrvaški podprvaki izgubili s šestimi zadetki razlike. Vojvodina tako kljub tekmi več zavoljo boljše gol razlike ostaja na prvem mestu.

Foto/Video: Šport TV

1

Razdrh: “Zadnji strel Olimpije ali slavje Celja, to bo spektakel!” (VIDEO)...Več

2

Studio Šport TV: “Pokal premešal karte, Rogaška ima realne možnosti za naslov” (VIDEO)...Več

3

Sodniška odločitev, ki je razdelila Nemčijo: “Očitno trenerji vsako leto poznamo manj pravil” (VIDEO)...Več