[38]
174536

Avtor: Šport TV
30. 10. 2022, 08.30

Slovenska mladinska reprezentanca U-19 je v prejšnjem tednu igrala dve prijateljski srečanji proti Madžarski. Zasedba pod vodstvom Tomislava Horvata je zmagalana na obeh obračunih.

Sprva sta se reprezentanci z zmago naših razšli z 2:1, dan kasneje je bila tekma še na slovenskih tleh, in sicer v Gornji Radgoni.

Čeprav so Madžari povedli, je mlada zasedba Tomislava Horvata spreobrnila potek tekme in zmagala s 4:1.

V prvem polčasu je sicer igralec Silika Žiga Frank poskrbel za aplavz v dvorani, ko je s tako imenovanim flip-flapom preigral nasprotnika. Trik, ki ga je pogosto uporabil nogometni velemojster Ronaldinho, na futsal parketih pa ga vidimo precej redkeje.

Futsal dogajanje si lahko vsak teden ogledate na Šport TV v četrtkovih oddajah futsal magazin.

Foto in video: Facebook futsal.si