[2]
94741

13. 1. 2020, 11.15

Derbi 20. kroga med PSG-jem in Monacom gledalce na Parku princev v nedeljo ni pustil ravnodušne, saj je postregel s kar šestimi zadetki. Kluba sta se razšla z remijem, brez polemik okoli sistema VAR pa tudi tokrat ni šlo.

Težko pričakovan derbi 20. kroga Ligue 1 med PSG-jem in Monacom se je končal z delitvijo točk. Po zadetku Neymarja v tretji minuti je gostujoča zasedba naredila preobrat in preko Gelsona Martinsa ter Wissama Ben Yedderja prešla v vodstvo. Preobrat so nato zrežirali tudi nogometaši PSG-ja, ki so z drugim zadetkom Neymarja in avtogolom branilca Monaca Ballo-Toureja prišli do vodstva s 3-2. V 70. minuti pa je Monaco preko Islama Slimanija postavil končni rezultat 3-3.

Prav zadnji gol pa je privržence PSG-ja pustil odprtih ust, saj je bil dosežen iz očitnega prepovedanega položaja, ki ga je sprva dosodil tudi stranski sodnik, njegovo odločitev pa je nato po posvetovanju s sobo za VAR ovrgel glavni sodnik in zadetek priznal.

Gol Slimanija za 3-3:

PSG in Monaco naslednji medsebojni obračun v Ligue 1 čaka že v sredo, prenos tekme pa si boste od 20.55 dalje lahko ogledali na Š1!

1

2

Panika na Bavarskem: Kane staknil poškodbo gležnja (VIDEO)...Več

3

(VIDEO) Kek o morebitnem povratku Iličića: Vesel sem, da na igrišču izgleda bolje, a ne moreš imeti 12 napadalcev...Več