single
[2]
61029

VIDEO: Sarri svoje obdobje pri Chelseaju začel z minimalno zmago

Avtor: Blaž Magdič
23. 7. 2018, 17.00

Angleški Chelsea je na današnji pripravljalni nogometni tekmi v Avstraliji premagal domači Perth z 1:0 (1:0). Edini gol je dosegel Španec Pedro Rodriguez v 5. minuti dvoboja, ki si ga je na novem stadionu v Perthu ogledalo kar 60.000 gledalcev. Chelsea, ki je trenutno na pripravah v deželi tam spodaj, je prvič vodil Italijan Maurizio Sarri.

Edini gol je dosegel Španec Pedro Rodriguez v 5. minuti dvoboja, ki si ga je na novem stadionu v Perthu ogledalo kar 60.000 gledalcev. Chelsea, ki je trenutno na pripravah v deželi tam spodaj, je prvič vodil Italijan Maurizio Sarri.

 

Video: YouTube

Zadnje video vsebine

1

Bizaren prizor v Braziliji: Neymar po napaki sodnika zapustil igrišče (VIDEO)...Več

2

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

3

Matondo pokvaril celjsko proslavo ob naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več