Prijateljski obračun med španskim Real Betisom in italijanskim Comom je postregel s kar nekaj zadetki, a bolj kot to si bodo gledalci tekmo zapomnili po nič kaj prijateljskem obračunavanju igralcev ob koncu prvega polčasa.
Como je na srečanju povedel že v 4. minuti, ko je enajstmetrovko izkoristil Assane Diao. Prednos je v 36. minuti povišal Lucas De Cunha.

Na začetku sodniškega dodatka so si igralci skočili v lase. Po prerivanju, ki je trajalo kar nekaj minut, je kazalo, da sta se obe moštvi umirili. Glavni sodnik je obema ekipama pokazal rdeči karton. A glave so bile še vedno vroče in še dvakrat se je zaiskrilo, tako da je sodnik brez odigranega podaljška označil konec prvega polčasa.
VIDEO: Pretep ob koncu prvega polčasa
Video is not available for your country.
Španci so se vrnili v drugem polčasu in izenačili tekmo. Prvi gol je v 56. minuti iz enajstmetrovke dosegel Isco. Drugega je šest minut kasneje dodal Junior Firpo.
VIDEO: Zadetki srečanja Betis – Como
Video is not available for your country.
Italijanska zasedba se kljub povratku Betisa ni predala in v 92. minuti prišla do zmage. Strelec je bil Ivan Monzon.
VIDEO: Gol Coma za zmago
Video is not available for your country.
Foto, video: Šport TV