[3]
219775

Avtor: Lamin Diallo
7. 3. 2024, 08.45

Novomeška Krka je proti Šenčurju izgubila svojo 4. tekmo v rednem delu sezone Lige Nova KBM. Trener Farmacevtov je po koncu tretje četrtine zaradi nedosojene osebne napake popolnoma izgubil živce.

Izid srečanja med Šenčurjem in Krko je bil pred koncem tretje četrtine poravnan na 57:57. Nekaj sekund pred koncem je branilec Krke Bačvić prestregel žogo Murića ter krenil proti nasprotnikovi polovici, pri tem pa ga je močno povlekel branilec Šenčurja Antić, a sodniki niso dosodili osebne napake. Kot da to ni bilo dovolj za nezadovoljstvo gostujoče zasedbe, je sodnik v istem napadu ob polaganju Bačvića pred zvokom sirene dosodil osebno napako v napadu ter razveljavil koš za vodstvo Krke. Tretja četrtina se je končala z neodločenim izidom 57:57, gostujoči trener Okorn pa je odkorakal do sredine igrišča, kjer je ob pogovarjanju s sodniki popolnoma izgubil živce ter bil izključen.

1

Matko pred tekmo sezone: Ni boljše priložnosti za osvojitev naslova kot proti Olimpiji (VIDEO)...Več

2

3

1

Šeško se ne misli ustaviti, mojstrski zadetek tudi proti polfinalistom lige prvakov! (VIDEO)...Več