[4]
72949

9. 2. 2019, 11.56

V noči iz petka na soboto so hokejisti Caroline v ligi NHL gostovali v New Yorku pri ekipi Rangers. Gostje so prekinili negativno serijo v dvorani Madison Square Garden, ki je trajala kar šestnajst tekem in zmagali s 3:0.

Dobrih 18 minut pred koncem druge tretjine pa smo videli potezo tekme z gostujoče stani. Branilec Caroline Jaccob Slavin mojstrsko preprečil zadetek Kevina Hayesa. Slednji je že preigral vratarja, potem pa ga je Slavin ustavil dobesedno na gol črti.

Še bolj zanimiva tekma za slovenske ljubitelje hokeja na ledu pa prihaja ob 19.15 s prenosom na Š3. Los Angeles našega Anžeta Kopitarja se bo pomeril z zvezdniškim Bostonom. Vabljeni v našo družbo!