[38]
176861

Avtor: Šport TV
24. 11. 2022, 08.48

Zadnji prvoligaški krog v 1. SFL je na štirih tekmah prinesel kar 26 zadetkov. Morebiti najlepši je bil obračun na Vrhniki, kjer se je Bronx dolgo časa držal v igri, potem pa popustil v zadnjih minutah. Marin Mandir je v 32. zadel za izenačenje na 2:2 in s prstom publiki pokazal, naj utihne, le nekaj sekund kasneje pa je dobil odgovor Jureta Subana. S pravim projektilom je takoj po izvajanju avta pod prečko premagal nekdanjega reprezentančnega vratarja Alena Mordeja. Dvoboj se je končal s 5:2 v korist Silika.

Vrhniški Siliko je z zmago obdržal drugo mesto na razpredelnici. Dve točki pred njimi je še vedno Dobovec, ki pa ima tekmo manj in se ravno v teh dneh mudi na turnirju lige prvakov.

Vse zadetke kroga in izjave si lahko ogledate v današnji oddaji futsal magazin, ki bo na sporedu ob 21.30 na Š1.