[3137]
223030

Avtor: Lamin Diallo
13. 4. 2024, 11.57

V 2. nemški Bundesligi ta vikend poteka 29. krog tekmovanja. V petek sta bili odigrani dve srečanji. Hertha je doma s 4:0 ugnala Hanso Rostock, Greuther Fürth pa je po preobratu z dvema zadetkoma ugnal Kaiserslautern.

Na srečanju med Greuther Fürthom in Kaiserslauternom smo bili priča razburljivemu koncu srečanja. Gostje, ki se borijo za obstanek in imajo na predzadnjem mestu dve točki zaostanka za Hanso Rostock, so proti moštvu zelenih povedli v 18. minuti, ko je po podaji iz kota in zmedi v kazenskem prostoru domačih zadel Ragnar Ache. V drugem polčasu so domači iznečili s krasnim zadetkom Roberta Wagnerja in ko je že vse kazalo na remi, je mladi vezist globoko v sodnišekm dodatku dosegel zmagoviti zadetek za slavje domačih navijačev.

Danes bosta na našem sporedu še dve srečanji druge nemške Bundeslige. Že ob 12:55 se bosta na tretjem programu pomerila Paderborn in Karlsruher, ob isti uri pa boste lahko na drugem programu spremljali dvoboj Wehen Weisbadena in Fortune  Düsseldorf. Na prvem programu bo nocoj na sporedu še obračun med Schalkejem in Nürnbergom.

Schalke – Nürnberg, ob 20:25 na Šport TV 1

1

Matej Mavrič Rožič za Šport TV: ”V Šeškovih očeh vidim željo po dokazovanju”...Več

2

Bayern našel novo hrvaško zvezdo: Devetnajstletnik za zadetek potreboval le štiri minute (VIDEO)...Več