[2]
95719

27. 1. 2020, 12.14

Inter je v Serie A zabeležil še tretji zaporedni remi. Tokrat ni uspel premagati Cagliarija, ki je po odličnem začetku sezone zapadel v krizo. Tekma se je končala z 1-1.

Inter je v vodstvo prišel v 29. minuti preko Lautara Martineza, ki na tekmi ni pustil pečata le s svojim dvanajstim zadetkom v letošnji Serie A, ampak tudi z živčnim izpadom, ki si ga je privoščil v zadnjih minutah tekme. Še pred tem pa je Cagliari izenačil rezultat na 1-1 preko Radje Nainggolana, ki zadetka ni proslavil, saj je uradno še član Interja in je pri Cagliariju na posoji.

Inter je brez zmage ostal še tretje kolo zapored in s tem za tri točke zaostal za vodilnim Juventusom, ki je na srečo kluba iz Milana v nedeljo izgubil proti Napoliju. Morda je prav rahel padec rezultatske forme Lautara Martineza v 93. minuti primoral k izgubi živcev nad sodnikom srečanja, ki nad njim na sredini igrišča ni zapiskal prekrška. Ob izbruhu jeze argentinskega napadalca, za katero bo najverjetneje dobil tudi več tekem prepovedi, je rdeči karton na klopi prejel tudi rezervni vratar Interja Tommaso Berni.