[3]
186616

11. 3. 2023, 12.17

Na tekmi tretje italijanske košarkarske lige so gledalci bili priča sila nenavadni sodniški napaki. Košarkar Ruve Marco Ammannato je namreč po zaslugi glavnega delilca pravice napravil bizarno veliko število nepiskanih korakov.

Do nenavadnega sodniškega spodrsljaja je prišlo na obračunu 22. kroga Serie B med Ruvo di Puglio in Sant’Antimom. Dve minuti in šestintrideset sekund pred koncem zadnje četrtine je namreč Ruvin center Ammannato napravil kar 10 nepiskanih korakov.

Posnetek je zaokrožil po medmrežju in naletel na številne odzive. Mnogi so bili mnenja, da je to posledica ravni kakovosti prvenstva. Spet drugi so napako izkoristili v humoristične namene. “Glavnina težav se skriva v preobremenjenosti. Sodnik, ki je sodil omenjeno srečanje, je imel za sabo že štiri obračune,” se je glasil eden izmed komentarjev.

1

Nikdar več “Neverkusen”, Bayer je premierno nemški prvak! (VIDEO)...Več

2

3

Gajser po novih stopničkah: “Neverjetnim slovenskim navijačem sem želel pokloniti zmago” (VIDEO)...Več