[4]
78224

2. 5. 2019, 09.13

Prvi maj je bil nekoliko manj naporen tudi za slovensko hokejsko reprezentanco, ki v kazahstanski prestolnici ni igrala tekme na svetovnem prvenstvu divizije 1A. Že drugi majski dan pa prinaša nov obračun, nasprotnik Kopitarja in druščine bo neugodna Belorusija, prenos ob 11.40 na Š1

Risi so zadnji aprilski dan zapravili sijajno priložnost za prvo zmago na prvenstvu. Proti Koreji so že vodili s 3:1, a sledil je nerazumljiv padec v igri, hitra azijska reprezentanca pa je nekaj slovenskih črnih minut pretvorila v tri zadetke.

V taboru naše izbrane vrste poudarjajo, da se napake s prve in druge tekme nikakor ne smejo ponoviti na tretji. Bo uspelo? Preverite ob 11.40 na Š1, najprej studijski del, nato začetek tekme.