[4]
67737

20. 11. 2018, 09.01

Za hokejisti Los Angeles Kings je uspešen večer v severnoameriški ligi NHL. Kralji so premagali St. Louis Blues z 2:0, eden izmed dveh strelcev na tekmi je bil tudi kapetan Los Angelesa Anže Kopitar, ki je z golom v zadnji tretjini postavil izid tekme.

Prvi gol na tekmi je padel v drugi tretjini, ko je bil v 29. minuti uspešen novinec Matt Luff.

Zaslužne za sedmo zmago kraljev v sezoni so bile tudi odlične obrambe novinca v vratih Calvina Petersona, ki je vpisal svoj prvi shutout, ko je ubranil vseh 29 strelov domačih hokejistov.

To je bila prva zmaga kraljev na petih tekmah. Hokejisti iz Los Angelesa ostajajo prikovani na zadnjem mestu v razvrstitvi zahodne konference.

1

Razdrh: “Zadnji strel Olimpije ali slavje Celja, to bo spektakel!” (VIDEO)...Več

2

Studio Šport TV: “Pokal premešal karte, Rogaška ima realne možnosti za naslov” (VIDEO)...Več

3

Sodniška odločitev, ki je razdelila Nemčijo: “Očitno trenerji vsako leto poznamo manj pravil” (VIDEO)...Več