[4]
172069

4. 10. 2022, 22.00

V hokejski ligi prvakov je na sporedu 5. krog skupinskega dela. Ogledali smo si in si še bomo lahko nekaj zanimivih tekem, v ospredju pa je bil Slovenec Robert Sabolič, sicer igralec beljaškega VSV-ja, ki je s fantastičnim zadetkom svojo ekipo popeljal v vodstvo proti nemškemu Straubingu. Na njegovo žalost ni uspel preprečiti poraza.

Sabolič je zadetek dosegel v 13. minuti dvoboja, vratar gostov je pri njegovem ”kirurškem” strelu ostal brez moči. Tako je na najlepši možen način dosegel svoj krstni zadetek v hokejski ligi prvakov, po katerem pa so se gostje prebudili in zrežirali preobrat.

Med rezultati torkovih tekem velja omeniti visoko slavje Frolunde, ki je kar z 10:2 ugnala Grenoble. Jan Muršak kljub toči zadetkov ni uspel vpisati ne podaje ne gola. Na ledu je bil nekaj manj kot 16 minut.

V sredo imamo še nekaj tekem, tri si boste lahko ogledali na Šport TV.

2

Dončič po prvi polfinalni tekmi: Koga briga moj strelski izkupiček? (VIDEO)...Več