[2]
72708

5. 2. 2019, 12.03

Zadnji obračun 22. kroga v italijanski Serie A je bil odigran na Sardiniji, kjer sta se v ponedeljek zvečer pomerila Cagliari in Atalanta. Gostujoča zasedba Josipa Iličića se je veselila minimalne zmage z 1:0, pri domačih pa bo večer ostal v izrazito slabem spominu za Valterja Birso.

32-letni nekdanji slovenski reprezentant je moral zelenico zapustiti že v 14. minuti, nekaj minut pred tem si je namreč hudo poškodoval roko.

Nadaljnje preiskave so pokazale, da je nogometaš iz Šempetra pri Gorici utrpel kar dva zloma! Sodeč po informacijah, ki jih je objavil njegov klub, si je Slovenec zlomil podlahtnico in koželjnico. Zaenkrat še ni znano, koliko časa bo odsoten z igrišč.