[5]
71355

18. 1. 2019, 09.39

Hrvaška rokometna reprezentanca je v zadnjem krogu skupinskega dela svetovnega prvenstva prikazala fantastično partijo in na kolena položila evropske prvake Špance (23:19). V zelo trdi tekmi z malo zadetki je bilo zelo napeto že v prvih minutah, vložek na obeh straneh je bil velik, zato so bili temu primerni tudi pritiski na sodnike.

Prvi zvezdnik južnih sosedov Domagoj Duvnjak je že v šesti minuti povsem izgubil živce in v slogu histeričnega otroka tolkel z rokami po parketu, ker danska sodnika nista dosodila prekrška nad njim. Svoje so dodali tudi na hrvaški klopi, Duvnjak pa je (neuspešno) zahteval tudi pregled posnetka.

1

2

Dončič po prvi polfinalni tekmi: Koga briga moj strelski izkupiček? (VIDEO)...Več