single
[3137,2]
210509

VIDEO: Hamburški derbi zaznamoval neverjetni avtogol vratarja

Avtor: Urban Kolman
2. 12. 2023, 10.05

Petnajsti krog 2. Bundeslige je odprl hamburški derbi vodilnih ekip St. Paulija in Hamburgerja. Domača zasedba St. Paulija je srečanje odprla boljše in v prvem polčasu povedla z 2:0. HSV se je v drugem vrnil in v roku dveh minut izenačil tekmo, ki se je končala z neodločenim izidom. Igralci gostujoče ekipe so tako rešili ponos vratarja Daniela Heuerja Fernandesa, ki je z neverjetnim avtogolom dosegel drugi zadetek fantov v rjavi.

Domača ekipa je povedla v 15. minuti, ko je kapetan Jackson Irvine s strelom po kotu lepo premagal vratarja Fernandesa. Dvanajst minut kasneje je sledila velika zmeda v obrambi gostov ob izvajanju gol avta. Branilec Ramos je žogo vrnil vratarju Fernandesu, njegova podaja je bila slaba in izgledalo je, da se žoga kotali v gol. Na koncu zavila mimo, a panični Fernandes je ob izbijanju dosegel avtogol za zgodovino.

VIDEO: Avtogol Heuer Fernandesa

Video is not available for your country.

V drugem polčasu sta za HSV zadela Robert Glatzel in Immanuel Pherai. Neodločen izid pomeni, da St. Pauli tudi po petnajstih tekmah ohranja status edine nepremagane ekipe v ligi in še vedno zaseda prvo mesto. HSV je prav tako ostal na drugem mestu, a ga lahko z zmago prehiti tretji Holstein Kiel.

VIDEO: Preostali zadetki derbija

Video is not available for your country.

Video, foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Jorge Simao: Zahtevam zmage, to pa terja agresiven in energetičen nogomet! (VIDEO)...Več

2

VIDEO: ”Ne kupujemo Slovencev, zgolj ker so Slovenci”...Več

3

VIDEO: ”Za klub, kot je Maribor, ni težko postaviti ciljev”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Zgodovinski uspeh, norija v garderobi in “Marjanca” (VIDEO)...Več

2

Studio ŠTV: “Ko bo Pancar prišel med najboljših pet, se bo povsem sprostil”...Več

3

Domžalčani strli Triglav in si zagotovili obstanek med slovensko elito (VIDEO)...Več