[5]
74054

25. 2. 2019, 10.23

V nedeljo so na zadnji domači tekmi lige prvakov rokometaši Celja Pivovarne Laško gostili zvezdniško zasedbo PSG-ja. Varovanci Tomaža Ocvirka so se prvi polčas odlično borili z najbolj odmevno ekipo sveta, a v drugem delu so Parižani stopili na plin in tekmo dobili s 36:32.

Karabatić, Hansen in soigralci so kar nekajkrat pokazali, zakaj spadajo v sam vrh evropskega rokometa, a tudi mlada celjska zasedba je kazala zobe in s pomočjo nabito polne dvorane Zlatorog nudila odličen odpor favoritom.

V zadnji minuti prvega polčasa pa je za potezo tekme poskrbel francoski krilni rokometaš Luc Abalo, ki je bliskovit protinapad zaključil z izrazito neobičajnim strelom, ki ga ni pričakoval prav nihče v dvorani. Celjski vratar Ferlin ni utegnil reagirati, prava čarovnija hitrega Francoza…