[4]
159686

Avtor: Urban Kolman
21. 5. 2022, 10.35

Svetovno prvenstvo elitne divizije v hokeju se nadaljuje tudi danes. Na programih Šport TV vas čaka kar 6 tekem. Včeraj sta se med drugim srečali tudi Velika Britanija in Finska. Glede na kakovost reprezentanc in dosedanje rezultate je bilo pričakovati le en razplet. Finci so na koncu pričakovano slavili s kar 6:0. Za potezo tekme je poskrbel Mikael Granlund.

Pol minute pred koncem prve tretjine je Granlund osmešil nasprotnega igralca, ko mu je plošček spustil med nogama in lepo podal proti soigralcu, katerega strel je britanski vratar ubranil.

Finci so z zmago vsaj začasno skočili na 1. mesto skupine B, medtem ko je Velika Britanija ostala priklenjena na zadnje mesto.

SP elite: Tekme ob 11.15, 15.15 in 19.15 na Š1 in Š2!

Video, foto: Šport TV

1

2

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več