[38]
184104

Avtor: Rene Vidmar
14. 2. 2023, 15.02

V ponedeljek ste si lahko na programih prve slovenske športne televizije ogledali posnetek finalnega turnirja v dvoranskem hokeju v moški in ženski konkurenci.

Tokratni zaključni turnir je potekal v Zeleni dvorani v Puconcih. Lepo število gledalcev je lahko uživalo v kvalitetnem in dopadljivem hokeju, ki je postregel s številnimi zadetki.

V ženski konkurenci sta se za članski naslov pomerili ekipi Moravskih Toplic in Triglava Predanovci. Prekmurke so imele skozi celotno srečanje terensko premoč, toda na njihovo žalost niso znale v večji meri izkoristiti ponujenih priložnosti. Gledalci so tako bili priča napeti končnici, v kateri so igralke Moravskih Toplic devet minut pred koncem srečanja povedle za dva zadetka. Za še bolj razburljiv zaključek so tri minute pred iztekom obračuna z znižanjem izida poskrbele Triglavanke. Toda na koncu je domačinkam zmanjkalo časa za morebiten preobrat.

Med fanti so se zmage pričakovano veselili člani Triglava, ki so suvereno s 7:2 ugnali ekipo Lipovcev. Prvaki so prikazali vrhunski hokej in bodo tako še kako konkurenčni tudi na tekmah evropskega pokala. Te bodo med člani letos potekale na Portugalskem, medtem ko bodo članice Moravskih Toplic evropske tekme igrale na Poljskem.

2

Vilfan po visokem porazu Slovenije proti Grčiji: Pričakujem, da bo selektor nepreklicno odstopil (VIDEO)...Več