[2]
113763

30. 11. 2020, 12.46

Nogometaši Osijeka so v novo sezono krenili izredno prepričljivo. Po zmagi proti Dinamu so se v nedeljo z Rijeko razšli brez zmagovalca, z izjemnim zadetkom ob zaključku tekme pa se je izkazal Petar Bočkaj.

V nedeljo smo bili v hrvaškem nogometnem prvenstvu priča slovenskemu obračunu med Rijeko Simona Rožmana in Adama Gnezde-Čerina ter Osijekom Damjana Boharja in Maria Jurčevića. Srečanje se je končalo z izidom 1-1, z njim pa so bili najbrž bolj zadovoljni gostje. Ti so se namreč po golu Andrijaševića v 64. minuti kljub igralcu več na igrišču znašli v zaostanku. Z nezavidljivega položaja pa jih je v 82. minuti tekme s pravim evrogolom spravil Petar Bočkaj. Z remijem je Osijek celo prevzel vodstvo v prvenstvu. Pred zagrebškim Dinamom ima namreč točko prednosti, a je zaenkrat tudi odigral dve tekmi več.

Zadetek Bočkaja:

Foto, video: Šport TV

1

Kapun pred Večnim derbijem: Tekma sezone za Olimpijo in Maribor, možnosti so 50:50 (VIDEO)...Več